Розпродаж дверей зі складу! ЗНИЖКА -25% *Кількість обмежена! Наявність, розміри уточнюйте у менеджерів!
 
Найкращі методи догляду за дверима прихованого монтажу: поради та рекомендації
19 Июль

Найкращі методи догляду за дверима прихованого монтажу: поради та рекомендації

Автор: papa_admin_seo Прочитано: 139 Комментарии: 0

Сучасні двері прихованого монтажу будуть служити довго і безвідмовно, якщо здійснюється догляд під час експлуатації. Технічно такі конструкції краще захищені від впливу несприятливих факторів довкілля в порівнянні з їх розстібними аналогами. Ця перевага забезпечує тривалі терміни служби.


Регулярний догляд за дверима прихованого монтажу включає очищення, видалення пилу та бруду, виведення плям, усунення подряпин, залишених тваринами, покриття воском та поліролем для глянсового блиску. З урахуванням виду матеріалів та покриттів підбирається відповідний метод догляду, у тому числі з фарбуванням у різні кольори палітри RAL.


Якщо це приховані міжкімнатні двері зі склом, відповідний догляд також передбачається для скляної поверхні. 


Чому потрібен і важливий догляд за дверима прихованого монтажу


Справа в тому, що приховані двері виконуються в єдиному дизайні із сусідньою стіною, в яку встановлена конструкція. Це робить проріз візуально непомітним для сторонніх очей.


Найкращі методи догляду за дверима прихованого монтажу


Прихована дверна конструкція складається з таких основних елементів:


 1. Короба, виготовлена з анодованого алюмінію.
 2. Полотна із поліпропіленовим покриттям. Його праймована поверхня підготовлена під різні види оздоблення – фарбування, декоративну штукатурку, обклеювання шпалерами, прикрасу фотопринтом. 
 3. Торець прихованих дверей може бути з алюмінію або під колір оздоблення у будь-якому спектрі RAL. 
 4. Механізм замку та петлі, регульовані в різних площинах, наприклад, магнітний замок AGB Polaris та універсальні регульовані приховані петлі SD24 або Anselmi 505.
 5. Комплект пластин та куточків, ущільнювач.


Приховані міжкімнатні двері можуть відкриватися на себе, від себе. На відміну від розсувної конструкції вони монтуються врівень зі стіною, що створює візуальний ефект невидимості.


Ігнорування рекомендацій догляду може призвести до втрати привабливого зовнішнього вигляду і навіть до поломок. 


Виробництво здійснюється з міцних та довговічних матеріалів, тому спеціальний догляд за дверима не потрібний. Їх досить протерти трохи вологою тканиною.


Догляд за механізмами прихованих дверей: мастило та обслуговування


З урахуванням матеріалів для покриття здійснюється догляд за міжкімнатними дверима та механізмами. Він вимагатиме періодичного мастила, надлишки можна витерти сухим ганчірком.


Приховані двері не вимагають складного догляду:


 1. Періодично виконуйте миття мильним розчином або миючим засобом.
 2. Протирайте вологою тканиною ущільнювач, щоб очистити його від пилу та забруднень. 
 3. Іноді можна оновити його силіконовим спреєм відновлення гладкої поверхні.
 4. Разом зі змащенням замку проводите догляд за фурнітурою - змащуйте всі елементи, що рухаються.
 5. Добре провітрюйте приміщення з підвищеною вологістю – ванну, душову, кухню, туалет. Це попередить утворення конденсату.


З цією метою можна залишати двері трохи прочиненими, включити витяжку на кухні. Зверніть також увагу на щільність прилягання ущільнювача - може знадобиться замінити його новим.


Матеріали для прихованих дверей


Сучасні двері прихованого монтажу в інтер'єрі практично непомітні, оскільки виготовлені з покриттям, аналогічним до дизайну прилеглих стін. Крім спеціальних полотен з алюмінієвого профілю, вологостійкої МДФ, передбачаються необхідні елементи кріплення, куточки, монтажні пластини, стабілізатор полотен.


Вони включають:


 • всі необхідні кріплення;
 • штукатурну сітку;
 • фарбування або шпалери, що маскують дверний короб та полотна.


Унікальні конструкції дверей «Папа Карло» в Києві для прихованого монтажу можна замовити у нас стандартних та індивідуальних розмірів. Ми допоможемо вам реалізувати найскладніший дизайнерський задум – з готовим оздобленням або для самостійного декорування під колір стін.

Написать комментарий