Розпродаж дверей зі складу! ЗНИЖКА -25% *Кількість обмежена! Наявність, розміри уточнюйте у менеджерів!
 

Про фабрику

Фірмовий салон дверей Папа Карло

є офіційним представником фабрики дверей Папа Карло . У нас представлений повний асортимент цього виробника та найбільший виставковий зал у Києві, а на нашому сайті завжди є повна інформація та найновіші колекції.

Нас знають і люблять завдяки тому, що фабрика дверей Папа Карло зарекомендувала себе як виробник дверей №1 на ринку, а двері продаються як по всій Україні, так і експортуються до багатьох країн. Девіз Папа Карло - "ЯКІСТЬ ЗАВЖДИ І У ВСІМ". І це стосується не тільки продукції, а й ставлення до клієнта!

Фабрика Папа Карло з 1996 року успішно розвивається та впроваджує найсучасніші технології – система управління якістю ISO 9001 та система екологічного менеджменту ISO 14001. Фабрика не просто контролює якість продукції, а й постійно дбає про збереження навколишнього середовища.

На даний момент фабрика Папа Карло лідирує у виробництві дверей завдяки об'єднанню двох виробничих потужностей – серійне виробництво та індивідуальний сегмент. Виробництво для Папа Карло - об'єкт особливої гордості, тому кожен може здійснити відео прогулянку фабрикою в цих роликах:


Переваги фабрики Папа Карло:

Найширший асортимент у порівнянні з іншими виробниками;

Гарантія 5 років, а термін експлуатації щонайменше 30 років;

Сертифіковане виробництво та вироби;

Використання якісних матеріалів, комплектуючих та фурнітури європейських виробників;

Виготовлення дверей індивідуальних розмірів;

Найпопулярніші моделі завжди є на складі.

Ми як офіційні представники фабрики Папа Карло

дотримуємося принципів роботи компанії у всьому. У нас ви завжди отримаєте якісну консультацію менеджерів та допомогу у виборі моделей. Наші замірники зроблять точні виміри, а досвідчені монтажники надійно встановлять двері у будь-яких приміщеннях. Крім цього, ми гарантуємо виготовлення замовлення в найкоротші терміни та надаємо постгарантійне обслуговування.